KÕIK MAKRAMEE STUUDIO TOOTED

Valmistan kõik tooted käsitööna siinsamas Eestis ja kasutan loodussõbralikke OEKO-TEX märgisega materjale. Iga teos valmib suure hoole ja südamega. Eeldatav valmimisaeg on 2 nädalat, lisandub tarneaeg. Kui soovid tellimust kiiremini, lisandub lisatasu 5 € ja võtan Su tellimuse järjekorras ette.

Transport: Eestis pakiautomaadiga (2,99 €) või tule järgi (tasuta). Tarne välismaale al 20 €.

SOOVID ERITELLIMUST? VÕTA ÜHENDUST!

Aitäh kirja eest! Vastame esimesel võimalusel!

Saan kohandada iga e-poes oleva makrameeteose värvi, disaini ja suuruseid. Samuti saan luua personaliseeritud kunsti juba algusest peale just Sinu ruumi ja soove arvesse võttes. Sellistel puhkudel loon esmalt disainikavandi, mille kooskõlastan kliendiga.

MAKRAMEE STUUDIO BY KAISA-TRIIN

Makramee Stuudio on väike kunstistuudio, mis tegutseb mereäärses Tallinnas 2020. aasta kevadest. Pidades lugu orgaanilistest materjalidest ja boho stiilis sisustusest, loon ainulaadseid makramee kaunistusi Eesti ja välismaa kodudesse. 

Teen iga tellimustööd südamega. Mind innustab klientide positiivne tagasiside ja võimalus näha, kuidas makrameekunst lööb klientide kodud särama. Väärtused, millest lähtun, on ainulaadsus, ehedus ja loodussõbralikkus. Seepärast kasutan Euroopa Liidus toodetud öko makrameepaelu ja -nööre ning kohalikku naturaalset maha langenud puitu.