top of page

Veebilehe müügitingimused

Veebipoe Makramee Stuudio by Kaisa-Triin (edaspidi Veebipood) omanik on Kaasautor OÜ (registrikood 14880499), aadressiga Jakobsoni 6a-20, Tallinn, Eesti.

 

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

 

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes.

 

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

 

Tellimuse vormistamine

 

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille klient saab kinnitada oma nõusolekuga. Seejärel saadetakse kliendi varasemalt sisestatud e-mailile arve koos tellimuse sisuga ning juhistega makse teostamiseks pangaülekande kaudu.

 

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

 

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja.

 

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

 

Kohaletoimetamine

 

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eestisse. Välismaale kauba tellimisel lisandub ostusummale 20 eurot transporditasu.

 

Kauba kättesaamiseks on ostjal järgnevad valikud:

 

1. Tulla ise kaubale järgi. 

2. Paluda kaup Eesti piires kohale toimetada (lisandub ostusummale saatmiskulu Itella Smartpost pakiautomaat - 2,99 EUR). 

3. Tellida kauba transport välismaale (lisandub ostusummale 20 EUR).

 

Klienti teavitatakse, kui kaup on valmis järgi tulemiseks. Miinimum tarneaeg on paar tundi ja maksimaalne tarneaeg on 14 päeva, kui klient ei ole määratlenud täpset kohaletoimetamise aega.

bottom of page